D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

1Kuo skiriasi raudonasis kedras nuo pušies ar eglės?
Šilumine varža, dėl unikalios medienos struktūros. Taip pat įrodyta, kad eteriniai kedro aliejai naudingi žmogaus kvėpavimo takams, širdžiai. Raudonasis kedras yra atsparus drėgmei (išraudonojo kedro gaminamos prabangiausios jachtos), tai ilgaamžis medis.
2Kokį sienų storį naudojate statant namą?
Sienų storis gali būti įvairus. Standartas gyvenamajam namui: 25 cm – 30 cm, vasarnamiui nuo 9 cm.
3Ar bus šiltas namas, jei sienų storis 10 cm ar 20 cm?
Taip. Namų šiluma priklauso ne tik nuo sienų storio. Grindys, langai, stogas – tai šiltų namų pagrindas. „Lindal“ grindų, langų ir stogo technologija pritaikyta būtent ekonomiškam gyvenimo būdui, šaltu metų laiku.
4Kur dažniausiai statomi Lindal namai?
„Lindal“ namai yra statomi įvairiose klimato zonose nuo Aliaskos iki Havajų. „Lindal“ turi savo atstovus visame pasaulyje. Šie namai yra ypač populiarūs Rusijoje, JAV, Kanadoje, Japonijoje, Anglijoje, Vokietijoje, Graikijoje.
 
1Kodėl kedras vežamas iš Kanados, o ne Sibiro?
Raudonojo vakarų kedro ir Sibiro kedro mediena visiškai skiriasi savo fizinėmis savybėmis ir išvaizda. Raudonasis kedras auga tik Šiaurės vakarinėse Amerikos ir Kanados pakrantėse.
2Kokia Lindal kedro namo kvadratinio metro kaina?
„Lindal“ namo kaina neskaičiuojama pagal kvadratinius metrus. Tiksli kaina nustatoma pagal išsirinktą namo projektą. Orientacinė kaina yra apie 1086.58 Eur už 1 m².
3Kas įeina į namo paketo kainą?
Į kainą įeina: projektas, namo pristatymas, namo pastatymas su pilna lauko apdaila, lauko durys, vakarų raudonojo kedro rėmų langai, 50 metų garantijos (177 km/h vėjo) kanadietiškų bituminių čerpių stogo danga, vidinės pertvaros, antrojo aukšto/rūsio grindų konstruktyvai/perdangos (danga – daugiasluoksnė medžio plaušų plokštė). Elektros, apsaugos sistemų, santechnikos, kanalizacijos instaliacija. Sienų, lubų, stogo apšiltinimas ekologiška medžio vata.
4Kokia 1 m² kaina iki rakto?
Preliminari 1 m² kaina nuo 1086.58 Eur.
 
1Kiek laiko užtrunka namo pastatymas?
Išsirinkus namą iš 3000 „Lindal“ siūlomų projektų iki 300 m², namo pastatymas užtruktų apie 6 mėnesius. Individualių projektų įgyvendinimas gali trukti apie 12 mėnesių.
2Ką reiškia viso gyvenimo struktūros garantija?
„Lindal“ suteikia viso gyvenimo garantiją namo struktūrai nuo bet kokių konstrukcijos defektų originaliam namo savininkui.
3Priešgaisrinė apsauga?
Kliento pageidavimu, „Lindal“ medienai impregnuoti naudojama ekologiška, nekenksminga, patentuota priešgaisrinė medžiaga apsaugai nuo ugnies – No-Burn.
4Ar mūsų klimato sąlygomis tinka dideli Lindal siūlomi langai?
„Lindal“ langų, taip pat ir žiemos sodų sistema yra viena iš geriausių pasaulyje. „Lindal“ kedro langų šilumos laidumas yra minimalus. „Lindal“ siūlo įvairių atspalvių langus apsaugai nuo saulės. Be to, varstomi „Lindal“ langai turi tinklelius apsaugai nuo vabzdžių.
 
1Ar yra galimybė susipažinti su medžiagų pavyzdžiais?
Atvykę į mūsų biurą, galėsite plačiau sužinoti apie „Lindal“ kompaniją ir gyvai apžiūrėti kedro medieną bei kitus medžiagų pavyzdžius.
2Ar yra galimybė apžiūrėti Lindal namą Lietuvoje?
Iš anksto suderinus laiką, yra galimybė apžiūrėti ekspozicinį „Lindal“ namo modelį, kuris pastatytas Kauno rajone. Jame galėsite pamatyti visas naudojamas „Lindal“ technologijas ir medžiagas, pajausti kedro namo ypatumus.