Namų stiliai

 

STILIAI

„Lindal“ siūlo jums išsirinkti iš 3000 jau „Lindal“ suprojektuotų planų, juos modifikuoti arba projektuoti individualiai. Su „Lindal“ viskas yra įgyvendinama.

EKSTERJERAS

„Lindal“ dizainas - tai atviras ir erdvus gyvenamasis plotas, vitrininės sienos, lankstus namo aukštų išplanavimas, natūraliai apšviestas vonios kambarių interjeras.

 

INTERJERAS

Taip atsiranda didelės galimybės lanksčiai formuoti namo aukštų išdėstymą, atsižvelgiant į kliento individualius pageidavimus, kambarių funkcijas. Struktūros tvirtumas ir stilių sintezė paverčia „Lindal“ namus nepaprasta vieta gyventi.

LINDAL KEDRO NAMAI


„Lindal“ architektūra ir stilius - tai atviras ir erdvus gyvenamasis plotas, vitrininės sienos, stikliniai namų fasadai. Pagrindinis patentuotos projektavimo sistemos bruožas - kolonų ir sijų konstrukcijos. Kokybiškai apdirbta mediena leidžia kurti išskirtinius „Lindal“ namų architektūrinius sprendimus, formuoti dideles atviras erdves.

„Lindal“ kompanija didžiuojasi savo gera reputacija. Visame pasaulyje yra daugiau kaip 50000 kedro namų ir jais besidžiaugiančių savininkų. Kiekvienas namas - tai profesionalumo, legendinės kokybės, aukštų technologijų įrodymas. Įkvėptas dizainas, struktūrų vientisumas, ekonomiškumas, nebrangus namo išlaikymas — visa tai Jums garantuoja „Lindal“ kompanija.