“Namui pastatyti užtenka rankų, bet namams reikia širdies”


Nežinoma


Istorija ir patirtis


Kokybė


Kaip pasaulinės kedro namų rinkos lyderiai,


„Lindal“ žino ko reikia, kad svajonė pavirstų gyvenamąja erdve, kurioje atsispindi Jūsų norai, aistros, pomėgiai, asmeninis komforto ir stiliaus suvokimas. Šiandieniniame gyvenime, norint pasistatyti namą, reiškia ieškoti ir pasirinkti - aukščiausią kokybę, geriausias medžiagas, moderniausias technologijas ir išskirtinį dizainą. „Lindal“ raudonojo kedro namuose rasite viską, o svarbiausia žinosite, ką gaunate už savo pinigus.

Ekologiškumas


Šeimos, bendruomenės, planetos labui,


dauguma „Lindal“ namų savininkų vieningai renkasi ekologiškas sistemas ir statybines medžiagas savo namams. Ekologiškas gyvenimas suprantamas įvairiai. Dažniausiai tai suprantama kaip energijos ar kitų Žemės resursų taupymas ir nenaudojimas nuodingų statybinių medžiagų. Didėjanti ekologiškų produktų gausa leidžia sukurti komfortą ir unikalų stilių Jūsų namams, tuo pat metu nepakenkiant gamtai. Ekologiškas gyvenimas nėra tik kelionės tikslas – tai kelias į šviesų gyvenimą Žemėje.

Reputacija


„Lindal“ kompanija didžiuojasi savo gera reputacija.


Visame pasaulyje yra daugiau kaip 50000 kedro namų ir jais besidžiaugiančių savininkų. Kiekvienas namas - tai profesionalumo, legendinės kokybės, aukštų technologijų įrodymas. Įkvėptas dizainas, struktūrų vientisumas, ekonomiškumas, nebrangus namo išlaikymas — visa tai Jums garantuoja „Lindal“ kompanija.

„Lindal“ atstovai


Šiuo metu „Lindal kedro namai“


bendradarbiauja su daugiau nei 40 verslo partnerių, turi apie 200 nepriklausomų įgaliotų kompanijos atstovų visame pasaulyje. UAB Geras namas yra išskirtinis šios kompanijos atstovas Lietuvoje.